VÁROS

TURIZMUS


Képviselők

 A városi képviselőtestület a város Komárom polgárai által közvetlen választás útján megválasztott képviselőkből álló képviseleti szerve (A város statútuma 14. §).

A városi képviselőtestület dönt Komárom városának minden alapvető kérdéséről, teljesíti a Település jogállásáról szóló törvény 11. § (3) bek. szerint számára kijelölt hatáskörben foglaltakat (A város statútuma 15. §).
 

 

  Név    Választási körzet e-mail, mobil
 1.  
Marián Molnár, Ing.
  HÍD - MKDSZ 1 marian.molnar@komarno.sk
 2.
Ján  Vetter, Ing.
 független  2  jan.vetter@komarno.sk
 3.
Ondrej Gajdáč, Mgr.
 független  2  ondrej.gajdac@komarno.sk
 4.
Magdaléna Tárnok, Mgr
független 2

magdalena.tarnok@komarno.sk

 5.
Baltazár Ryšavý
 független 2

baltazar.rysavy@komarno.sk

 6.
  Zoltán Bujna Ing.
 független 2  zoltan.bujna@komarno.sk
 7.
Anton Marek, MUDr.
 független 2

 anton.marek@komarno.sk

0911703325

 8.


Imre Andruskó, Mgr.

 HÍD - MKDSZ 2

 imre.andrusko@komarno.sk

0915613422

 9.
Csilla Szabó, Mgr.
független 2  csilla.szabo@komarno.sk
 10.
György Batta, Mgr.
 HÍD - MKDSZ 2  gyorgy.batta@komarno.sk
 11.
Károly Less, Mgr.
 SMK-MKP 2

 karoly.less@komarno.sk

0915370710

 12.
  Štefan Bende, JUDr.
 független 2  stefan.bende@komarno.sk
 13.
  Patrik Ruman, Mgr.
 független 2 patrik.ruman@komarno.sk
 14.
Attila Horváth, MUDr.
  független 3

 attila.horvath@komarno.sk

Facebook

0905933566

 15.
Szilárd Ipóth, MUDr.
független 3  szilard.ipoth@komarno.sk
 16.
Margit Keszegh, JUDr.
 független 3

margit.keszegh@komarno.sk

0908  784 494
 

 17.
Dávid Kovács
 független 3

 david.kovacs@komarno.sk

Facebook

0904 588 199
 

 18.
Imre Knirs, PhDr.
SMK-MKP 3  imre.knirs@komarno.sk
 19.
László Stubendek Ing.
 független 3

laszlo.stubendek@komarno.sk

 20.
Timea Szénássy, Mgr.
 független 3

 timea.szenassy@komarno.sk

Facebook

 21.
Zsolt Feszty
független 3

feszty zsolt@gmail.com

zsolt.feszty@komarno.sk

 22.
Peter Korpás, Ing.
független 3  peter.korpas@komarno.sk
 23.  
   Ildikó Bauer,  Mgr.
SMK - MKP 3 ildiko.bauer@komarno.sk
 24.  
Zsolt Sebő, MUDr.
  HÍD - MKDSZ 3

 zsolt.sebo@komarno.sk

 25.  
Tamás Varga,JUDr.
független 3 tamas.varga@komarno.sk

Választási körzetek: