MESTO

TURIZMUS


Stretnutie s víťazmi pohára Alpy-Adria

Komárňanský basketbalový klub dosiahol historické výsledky pri získaní medzinárodného pohára Alpy-Adria. Síce dňa 24. apríla na odvetnom zápase zvíťazil s minimálnym rozdielom slovinský tým Helios Suns Domžale, ale vďaka sebaistému víťazstvu doma sa tento rok dostal hodnotný pohár práve do Komárna.  
Mužstvo, realizačný tím a sympatizanti z brehu Dunaja sa po získaní pohára v roku 2015 môžu tešiť teraz aj medzinárodnému triumfu.
Sezóna pre MBK sa ale ešte neskončila, hrá sa ešte finiš domácej najvyššej ligy, hráčí stoja ešte pred dôležitými zápasmi. Oslávenie získania pohára s hráčmi avšak nebude meškať. V nedeľu o 15.00 hod. bude možné stretnúť sa s hráčmi na Nám. gen. Klapku. Vedenie mesta a fanúšikovia ich môžu pozdraviť na veľkom javisku počas Komárňanských dní. Víťazi pohára prinesú so sebou aj svoju cennú trofej a zlaté medaily. Bude možnosť aj na spoločné fotografovanie a autogramiádu. Na túto príležitosť bude zhotovená pohľadnica, aby zážitok zostal čo najdlhšie v pamäti nás všetkých.