VÁROS

TURIZMUS


A 36. KOMÁROM – KOMÁRNO NEMZETKÖZI SZABADIDŐS UTCAI

KÜLÖNDÍJAK

A VERSENY ABSZOLÚT GYŐZTESE:

Rajtsz.    Név    Város    Állam    Idő
110    Gabriel Švajda    Udvard    SK    34 min 56 s

A HATÁRON ELSŐKÉNT ÁTFUTÓ VERSENYZŐ:

Rajtsz.    Név    Város    Állam
110    Gabriel Švajda    Udvard    SK

A LEGIDŐSEBB NŐI VERSENYZŐ:

Rajtsz.    Név    Város    Állam
3    Mgr. Emília Lacková    Komárno    SK

A LEGIDŐSEBB FÉRFI VERSENYZŐ:

Rajtsz.    Név    Város    Állam
9    Dr. Kiss Tibor    Komárom    HUN


A LEGTÖBB DIÁKKAL VERSENYZŐ RÉVKOMÁROMI KÖZÉPISKOLA:
Selye János Gimnázium, Észak-Komárom     

A LEGTÖBB DIÁKKAL VERSENYZŐ RÉVKOMÁROMI KÖZÉPISKOLA:
Kultsár István Szakközépiskola, Dél-Komárom    

10 000 M

NŐK

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    11    Barbora Sadloňová    Pozsony    SK
2.    1    Georgína Szlávik    Komárno    SK
3.    3    Soňa Litvová    Komárno    SK

FÉRFIAK

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam

1.    110    Švajda Gabriel    Udvard    SK
2.    50    Emmer Attila    Vasas Humánsoft    HUN
3.    54    Mácsodi Gabriel    Szenc    SK
 
5 500 M

15-18 ÉVES LÁNYOK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    152    Koncz Mercédesz    Győrújbarát    HUN
2.    103    Král Klaudia     Selyeho J. Gimnázium Komárno    SK
3.    7    Benyó Nikolett    Selyeho J. Gimnázium Komárno    SK

15-18 ÉVES FIÚK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    117    Mészáros Ádám    Selyeho J. Gimnázium Komárno    SK
2.    135    Pálinkás Viktor    SPŠ Hurbanovo    SK
3.    6    Škoda Máté    Selyeho J. Gimnázium Komárno    SK

19-35 ÉVES NŐK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    43    Kleiner Nóra    Budapest    HUN
2.    24    Kováčová Jana    Komárno    SK
3.    97    Nováčiková Zuzana    Pozsony    SK

19-35 ÉVES FÉRFIAK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    96    Milan Fedák    Lipovec    SK
2.    75    Gécs Tamás    Budapest    HUN
3.    84    Nagy Richárd    Budapest    HUN

36-50 ÉVES NŐK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    13    Konczné Nagy Andrea    Győrújbarát    HUN
2.    27    Kecskésová Lucia    Érsekújvár    SK
3.    29    Pestiová Monika    Komárno    SK
 
36-50 ÉVES FÉRFIAK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    31    Major Tamás    Kocs    HUN
2.    26    Kecskés Marek    Érsekújvár    SK
3.    8    Daniel Matis    Banská Štiavnica    SK

51-60 ÉVES NŐK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    23    Horváthová Etela    Dunaszerdahely    SK
2.    16    Nagy Irén    ÚNY    HUN
3.    11    Gutainé Cziráki Ilona    KEFE    HUN

51-60 ÉVES FÉRFIAK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    6    Anatolij Levskij    Ukrajina   
2.    13    Alasztics Gyula    Győr    HUN
3.    19    Molnár László    Tatabánya    HUN

60 ÉV FELETTI NŐK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    6    Szurok Eta    Gárdony    HUN
2.    3    Mgr. Emília Lacková    Komárno    SK
3.        -       

60 ÉV FELETTI FÉRFIAK KATEGÓRIÁJA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város/Csapat    Állam
1.    9    Józsa Július    Nagymegyer    SK
2.    1    Šejirman Ondrej    Komárno     SK
3.    5    Rusznák Tibor    Budapest    HUN

CSALÁDI KATEGÓRIA

Helyezés    Rajtsz.    Név    Város    Állam
1.    9    Lukács Csaba, Szabolcs, Soma    Tata    HUN
2.    2    Szabó Tibor, Michael    Komárno    SK
3.    1    Béres Lajos, Németh Ambrus    Hronovce,Komárno    SK