VÁROS

TURIZMUS


A Komáromi Spartacus Birkózó klub sikerei

A kötötfogású birkózó  Európa Bajnokságokon  Szlovákiát  29 Komáromi birkózó képviselte.

A kötötfogású birkózó  Világbajnokságon Szlovákiát  8 Komáromi birkózó képviselte.

 

LAKATOS Attila

Varna – 2004.07.27.-08.01.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság - 5. hely   69 kg

Tirana - 2005.07.11.-17. Kötöttfogású kadét Európabajnokság - 8. hely   69 kg

Szombathely – 2006.07.04-07.09. Kötöttfogású junior Európabajnokság - 18. hely   84 kg

 

VARGA  Attila

Szombathely – 2006.07.04-07.09. Kötöttfogású junior Európabajnokság - 25. hely   74 kg

Guatemala2006.08.28.-09.03 Kötöttfogású junior Világbajnokság - 21. hely   74 kg

 

LENGYEL David  

Istanbul - 2006.07.25.-30.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 10.hely  100 kg

Varsó- 2007.07.24.-29.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 11.hely  100 kg

Kassa-  2008.07.14.-20.  Kötöttfogású junior Európabajnokság – 5.hely  96 kg

Istanbul -  2008.07.28.-08.03. Kötöttfogású junior Világbajnokság – 11.hely  96 kg

Tbilisi -  2009.06.29.07.04. Kötöttfogású junior Európabajnokság – 16.hely  120 kg

Ankara -  2008.08.04.-08.09. Kötöttfogású junior Világbajnokság – 21.hely  96 kg

 

RIGÓ  Richard

Tirana - 2005.07.11.-17. Kötöttfogású kadét Európabajnokság - 8. hely   42 kg

Istanbul - 2006.07.25.-30.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 11.hely  42 kg

Kassa-  2008.07.14.-20.  Kötöttfogású junior Európabajnokság – 12.hely  60 kg

Istanbul -  2008.07.28.-08.03. Kötöttfogású junior Világbajnokság – 24.hely  60 kg

 

JAKUS Vojtech

Tirana - 2005.07.11.-17. Kötöttfogású kadét Európabajnokság - 18. hely   46 kg

Istanbul - 2006.07.25.-30.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 18.hely  54 kg

Varsó- 2007.07.24.-29.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 12.hely  63 kg

Kassa-  2008.07.14.-20.  Kötöttfogású junior Európabajnokság – 15.hely  74 kg

Istanbul -  2008.07.28.-08.03. Kötöttfogású junior Világbajnokság – 34.hely  74 kg

Tbilisi -  2009.06.29.07.04. Kötöttfogású junior Európabajnokság – 24.hely 74 kg

Ankara -  2008.08.04.-08.09. Kötöttfogású junior Világbajnokság – 22.hely  74 kg

 

MÁDR Jaromír 

Istanbul - 2006.07.25.-30.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 22.hely  58 kg

Varsó- 2007.07.24.-29.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 11.hely  69 kg

Daugavpils (LAT) – 2008.06.24.-06.29. Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 7.hely  69 kg

 

HENCZ Máté

Varsó- 2007.07.24.-29.  Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 16.hely  58 kg

Daugavpils (LAT) – 2008.06.24.-06.29. Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 18.hely  63 kg

Kassa-  2008.07.14.-20.  Kötöttfogású junior Európabajnokság – 16.hely  66 kg

Tbilisi -  2009.06.29.07.04. Kötöttfogású junior Európabajnokság – 12.hely 66 kg

Ankara -  2008.08.04.-08.09. Kötöttfogású junior Világbajnokság – 33.hely  66 kg

 

HOSZNÉDL Norbert

Daugavpils (LAT) – 2008.06.24.-06.29. Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 19.hely  58 kg

Kassa-  2008.07.14.-20.  Kötöttfogású junior Európabajnokság – 20.hely  55 kg

Ankara -  2008.08.04.-08.09. Kötöttfogású junior Világbajnokság – 23.hely  55 kg

 

 

PIPPER Pavol

Tirana - 2005.07.11.-17. Kötöttfogású kadét Európabajnokság - 63 kg

 

SZÉNÁSI  Norbert

Tirana - 2005.07.11.-17. Kötöttfogású kadét Európabajnokság - 69 kg

 

KUCZMAN Dávid

Tirana - 2005.07.11.-17. Kötöttfogású kadét Európabajnokság - 100 kg

 

HENCZ Ákos

Daugavpils (LAT) – 2008.06.24.-06.29. Kötöttfogású kadét Európabajnokság – 19.hely 85 kg

 

 

Országos Bajnoki címet nyertek a következő Komáromi birkózók

 

A Komáromi Spartacus Birkózó klub tíz  éves fennallása alat  birkózóink  összesen 75 Bajnoki címet nyertek, s ebből  kettő  Bajnoki címet lányaink FARKAS Andrea és KÚR Magdaléna nyerték

 

 

RIGÓ                            Richard             ősszesen                  10         Országos Bajnoki cím

HENCZ                         Máté                 ősszesen                   8          Országos Bajnoki cím

LENGYEL                     David                ősszesen                   7          Országos Bajnoki cím

HOSZNÉDL      Norbert                         ősszesen                   7          Országos Bajnoki cím

JAKUS                         Vojtech             ősszesen                   6          Országos Bajnoki cím

LAKATOS                     Attila                 ősszesen                   5          Országos Bajnoki cím

KUCZMAN                    Dávid                ősszesen                   4          Országos Bajnoki cím

MÁDR                           Jaromír             ősszesen                   4          Országos Bajnoki cím

HENCZ                         Ákos                ősszesen                   3          Országos Bajnoki cím

KOSZTOLÁNI               Ádám               ősszesen                   3          Országos Bajnoki cím

VARGA                         Attila                 ősszesen                   3          Országos Bajnoki cím

SZALAY                        Ladislav            ősszesen                   2          Országos Bajnoki cím

MOLNÁR                      Roderik            ősszesen                   2          Országos Bajnoki cím

KÚR                             Magdaléna        ősszesen                   1          Országos Bajnoki cím

FARKAS                       Andrea             ősszesen                   1          Országos Bajnoki cím

KOVÁCS                      Roland              ősszesen                   1          Országos Bajnoki cím

ZOBÁK                         Ferenc              ősszesen                   1          Országos Bajnoki cím

PIPPER                        Pál                   ősszesen                   1          Országos Bajnoki cím

MÁRIÁSI                      Krisztián            ősszesen                   1          Országos Bajnoki cím

HAJKO                         Lukáš               ősszesen                   1          Országos Bajnoki cím

BAK                             Roderik            ősszesen                   1          Országos Bajnoki cím

 

 

 

 

Országos Bajnoki címet 2002-től a következő Komáromi birkózók nyertek

 

2002.április 20. Bánovce nad Bebravou szabadfogású serdülő OB

1. hely - FARKASOVÁ  Andrea

 

2003.április 12. Komárom Kötöttfogású diák OB

1. hely - RIGÓ    Richard  

1. hely - LAKATOS  Attila

1. hely - KÚROVÁ   Magdaléna

 

2003 október 11. Bánovce nad Bebravou szabadfogású serdülő OB

1 . hely - RIGÓ        Richard 

1.  hely - LAKATOS    Attila   

 

2003 október 25. Pozsony szabadfogású diák OB

1. hely - RIGÓ    Richard  

 

2004 április 17. Pozsony Kötöttfogású kadét OB

1. hely - KUCZMAN  Dávid                   

1. hely - SZALAY    Ladislav    

 

2004 április 24. Pozsony szabadfogású kadét OB

1. hely - SZALAY Ladislav      

 

29.05.2004  Košice  MSR, st. žiaci VŠ

1. hely -  LENGYEL  David          

 

2004. október 09. Komárom Kötöttfogású diák OB

1. hely -  LAKATOS Nikolas                  

1. hely -  HOSZNÉDL Norbert               

1. hely -  HENCZ           Máté               

1. hely - OVÁCS ;Roland                     

 

2004. október 30. kötöttfogású serdülő OB

1. hely -  HENCZ  Máté            

 

2005. április 12. Gúta Kötöttfogású diák OB

1. hely -  MOLNÁR Roderik 

1. hely -  ZOBÁK František

 

2005. április 02. Nagymegyer Kötöttfogású diák OB

1. hely -  RIGÓ Richard

1. hely -  73 kg KOSZTOLÁNI Ádám

 

2005. április 30. Rimaszombat Kötöttfogású junior OB

1. hely -  VARGA Attila

 

2005. május 14. Pozsony szabadfogású kadét OB

1. hely -  RIGÓ Richard

1. hely -  KUCZMAN Dávid

 

2005. május.05. Komárom Kötöttfogású kadét  OB

1. hely -  KOSZTOLÁNI Ád